• Šperky s krystaly Swarovski
Mám zájem o zasílání newsletteru

DOTAZY - RADY - PORADY

neváhejte nás kontaktovat - jsme tu pro Vás a rádi Vám poradíme

734 457 499

 

SLEVA NA DALŠÍ NÁKUP

Při objednávce od 500 Kč dostáváte slevu na příští nákup ve výši 10%.

(Nevztahuje se na poštovné a netýká se KAMENŮ SWAROVSKI.)

 

DOPRAVNÉ ZDARMA

Při objednávce od 1.500 Kč máte dopravné zdarma.

(POZOR - netýká se KAMENŮ SWAROVSKI - po přijetí objednávky bude poštovné dopočítáno.)

 

BARVY KRYSTALŮ

Pokud se Vám líbí nějaký šperk, ale chtěli byste jej v barvě, která není v nabídce obchodu, tak nás neváhejte kontaktovat (e-mailem či telefonicky) - většinu šperků jsme schopni vyrobit s jakoukoli barvou krystalu.

 

NAJDETE NÁS TAKÉ NA FACEBOOKU

 

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lee Design

 

 

250x250-1498564609.png

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

JAKÝM ZPŮSOBEM MŮŽETE ZBOŽÍ ZAPLATIT

 

1. PLATBA PŘEVODEM Z BANKOVNÍHO ÚČTU V ČR

Úhrada kupní ceny bankovním převodem z Vašeho bankovního účtu - zboží je, v souladu s dodacími podmínkami našeho obchodu, odesláno nejdříve po připsání kupní ceny na náš bankovní účet vedený u mBank 670100-2210378860/6210 (variabilní symbol = číslo objednávky).

2. PLATBA DOBÍRKOU (ČR, EU)

Úhrada kupní ceny při převzetí zboží.

3. PLATBA PŘES PLATEBNÍ BRÁNU (Online bankovní převody a Bankovní převody)

Platba přes platební bránu je moderní a rychlý internetový platební systém s vysokou úrovní bezpečnosti, který zjednodušuje placení po internetu. Platba přes platební bránu je jedna z nepopulárnějších platebních metod na českém internetu a je partnerem Vaší platby se zárukou důvěryhodného a bezpečného platebního prostředí.

Platební tlačítka zapojených bank jsou integrována do jednoho platebního modulu a umožňují Vám provést pohodlnou, okamžitou a bezpečnou platbu bankovním převodem z prostředí své banky, svého bankovního účtu.

Pokud si jako Způsob platby zvolíte Online bankovní převody nebo Bankovní převody, budete po odeslání objednávky přesměrováni na internetové bankovnictví Vaší banky, prostřednictvím kterého kupní cenu uhradíte. Náš obchod je následně (cca do 1 hodiny) o úhradě kupní ceny informován a může tak, v souladu s dodacími podmínkami našeho obchodu, objednané zboží odeslat.

Převody finančních prostředků jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate Payments, a.s.

Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

Kupující souhlasí se zpracováním osobních údajů v rozsahu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů – viz Ochrana osobních údajů.

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz